Jak to celé začalo?

V roce 1990 se začal psát příběh, který nás dovedl až k dnešnímu modernímu e-shopu, na němž se právě nacházíte. Tehdy totiž můj děda pan Ing. Petr Kalivoda založil se svým synem Stanislavem Kalivodou rodinnou firmu a začal vyrábět své první rotopedy pod značkou KALPE. Již od samotných začátků byl o rotopedy velký zájem, a i když byl počáteční kapitál nulový, díky enormnímu zájmu bylo rázem možno investovat, inovovat, a tím vyrábět dokonalejší typy rotopedů.

S postupem času a nabytými zkušenostmi se můj děda rozhodl rozšířit výrobu o rehabilitační přístroje. Ty najdete na e-shopu pod názvy MOTREN a ROTREN. Jedná se o sofistikované rehabilitační přístroje pro pohybovou léčbu dolních a horních končetin. Přístroje jsou využívány nejen velkým množstvím spokojených zákazníků, ale také řadou nemocnic, domovů pro seniory, rehabilitačních ústavů, lázeňských domů, speciálních škol, denních stacionářů a dalších zařízení se zaměřením na rehabilitaci. Děda měl vždy jednoduchý přístup, a to dělat věci kvalitně a poctivě. Spokojený zákazník byl pro něj tím nejlepším výstupem kvality jeho práce.

Proč e-shop?

Držíme se filozofie nastavené v roce 1990, kdy je pro nás spokojený zákazník stále na prvním místě. Právě díky spokojenosti a poptávce našich zákazníků po službách a produktech jsme se rozhodli rozšířit námi nabízené služby a dodat vám vše potřebné na jednom místě. Jsme proto velmi hrdi na to, že jste dnes na našem e-shopu, v němž naleznete velké množství produktů. Věříme, že si z našeho širokého sortimentu vybere každý. Pokud Vám zde něco schází, nebo máte jiné připomínky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme. 

Za tým Svět Zdravotních Potřeb Mgr. Lukáš Kalivoda a Ing. Michael Foltán.